ua en ru

"Добре придумано": журналіст розповів про занепад найбільшої шахти в "ДНР"

"Добре придумано": журналіст розповів про занепад найбільшої шахти в "ДНР" Фото: Шахта "Комсомолець Донбасу" (wikimapia.org)

До кінця року тут працюватимуть по два тижні на місяць

На найбільшій шахті в "ДНР" "Комсомолець Донбасу" переходять на неповний неповний робочий тиждень через спад попиту на видобуте вугілля в "літньо-осінній" період. Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

"Співробітникам найбільшої шахти ОРДЛО "Комсомолець Донбасу" оголосили, що до кінця року вони будуть працювати тільки по два тижні на місяць. У зв'язку з тим, що немає попиту на видобуте вугілля і нікуди його продавати", - написав він.

"Добре придумано": журналіст розповів про занепад найбільшої шахти в "ДНР""Добре придумано": журналіст розповів про занепад найбільшої шахти в "ДНР"

Фото: Наказ про скорочення робочого часу (facebook.com/den.kazansky)

"Раніше вугілля бандерівцям доводилося відправляти, але потім розумні люди пояснили народу Донбасу, що потрібно на референдум сходити, щоб більше не годувати фашистів. Тепер вугіллячко на складі лежить, в цілості. Добре придумано", - підсумував Казанський.

"Добре придумано": журналіст розповів про занепад найбільшої шахти в "ДНР"

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Раніше в мережі показали екологічну ситуацію на Донбасі.

В окупованій Горлівці Донецької області в результаті відмови бойовиків так званої "ДНР" викачувати воду з шахти "Юний комунар" (Юнком), на якій в 1979 році стався ядерний вибух, висох місцевий ставок.

Що значить День Європи для України