Операція "Кримнаш": російські туроператори розкритикували кримчан за жадібність

STYLERLIFE        16.11.2016 - 11:46
Фото: Ялта, готель "Ротонда" (rotonda-yalta.ru)
Фото: Ялта, готель "Ротонда" (rotonda-yalta.ru)

Асоціація туроператорів РФ скаржаться на "необгрунтоване завищення цін готельєрами"

Асоціація туроператорів РФ (АТОР) розкритикувала завищені ціни в готелях Криму, зокрема на новорічні свята. За словами представників АТОР, деякі з готельєрів мають намір піднімати ціни на 50% і, навіть, більше, розраховуючи на високу завантаженість попередніх двох років, передає "Сьогодні".

"Інфляційні очікування та реально наявні доходи населення не дозволяють робити прогнози, що даним об'єктам вдасться забезпечити прийнятний рівень завантаження та забезпечити нормальну тривалість сезону при такій політиці", – пояснили в АТОР.

Експерти турбізнесу вважають, що до уваги не береться такий фактор, як відкриття конкурентних напрямків.

"Вже зараз ми бачимо, що турецькі готельєри займають вкрай лояльну до російського споживача позицію. Акції по ранньому бронюванню виглядають дуже привабливо, а за умови субсидування чартерних рейсів, вартість турпакета в Туреччину буде значно нижче, ніж в Крим. Турецькі готельєри розуміють, що зараз необхідно забезпечити собі базове завантаження, а в сезон грузитися в умовах високого попиту. У Криму такий підхід використовують, поки, далеко не всі готельєри, розраховуючи, що туристи "і так приїдуть", – объяняют в АТОР.

Представники асоціації констатують, що в цьому році в Криму вже фіксувалися випадки необґрунтованого завищення цін готельєрами. Через таке рішення, ці об'єкти були змушені знижувати вартість в липні – в розпал високого літнього сезону, коли у туроператорів вже практично не було можливості привезти додатковий потік бажаючих відпочити в Криму.

"Ми бачимо, що об'єкти умовно розділилися на три табори. Перші йдуть назустріч туроператорам, активно беруть їх думку і встановлюють адекватну ціну. Другі озвучують ціну на 50-60% вище, ніж в минулому сезоні та не мають наміру змінювати свою думку. Нарешті, треті – поки що сумніваються. Вони бояться продешевити, але і не вирішуються надмірно підвищити вартість своїх послуг. Ми бачимо, як поступово ці об'єкти примикають до першої або другої групи", – зазначили в АТОР.

Деякі об'єкти вже виставляють операторам жорсткі умови. Вони вимагають стовідсоткову гарантію і передоплату до Нового року. На думку фахівців, це може призвести до втрати конкурентності, а разом з цим – і масового туриста.

До речі, українці масово знімають житло на Новий рік.

Теги: Крым, туризм, рф
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся