ru ua

Ідеальний водій львівської маршрутки вразив соцмережі

Ідеальний водій львівської маршрутки вразив соцмережі Фото: Львів'яни пропонують зробити водія Водієм року (Колаж РБК-Україна)

"Побільше б таких працівників"

У львівській спільноті "Варта-1" на Facebook люди гаряче обговорюють пост про водія маршрутки, в якому головний герой володіє дуже рідкісними для своєї професії якостями: ввічливістю, акуратною манерою водіння, позитивним ставленням до пасажирів.

"Львівська маршрутка! Хочеться похвалити водія маршрутки #51. Вдягнутий в сорочку, прибраний салон, про кожну зупинку попереджав а також що зачиняються двері і перепитував чи на наступній виходять!!! За всю поііздку не почув нарікання чи бурчання в сторону пасажирів, та не заблокував "службового місця". Пропоную нагородити званням - "маршрутчик року", - пише користувач Pavlo SH.

alt

Скріншот поста акаунта facebook.com/govarta1

В коментарях думку підхопили.

"Молодець,таке має бути у всіх!", "А це приклад повинен бути для всіх молодець справжній Львівянин", "Приєднуюсь до всього сказаного,сама їзжду цим маршрутом на роботу. Водій, дуже приємна людина, завжди ввічливий, охайний, ніколи не хамить, як інші водії. Думаю він може бути,кращим водієм року!" - зазначили в мережі.

alt

Скріншот коментарів поста facebook.com/govarta1

При цьому під Києвом депутат побив школяра-активіста.