ua en ru

"Їх вже зробили частиною Росії": Собчак не збирається повертати Україні Крим

"Їх вже зробили частиною Росії": Собчак не збирається повертати Україні Крим Фото: Ксенія Собчак (facebook.com/CIKRussia)

Кандидат в президенти зробила дивну заяву

Ксенія Собчак не збирається повертати Україні Крим в разі свого обрання на пост глави РФ. Про це кандидат в президенти заявила в ефірі радіо "Ехо Москви".

"Коли я скажу, ось повернемо Крим Україні. Ні, я такого не скажу. Тому що я дійсно знаю і розумію, що є люди, і це теж правда, з якими ми повинні рахуватися. Які хочуть в Криму бути вже частиною Росії, їм вже дано ці обіцянки. Їх вже зробили частиною Росії, вже їм видали російські паспорти", - заявила Собчак.

Вона зазначила, що окупація півострова привела до зубожіння Росії.

"І, незважаючи на те, що я особисто вважаю, що це незаконно, несправедливо, що для Росії це несе величезну кількість збитку і для всіх інших жителів Росії це тільки зайві гроші, які ми тепер витрачаємо на Крим. Це зубожіння країни, це санкції , це величезна кількість наслідків, які ми будемо розсьорбувати", - сказала політик.

"Але, тим не менш, це живі люди. І, пам'ятаючи про це, я пропоную наступний варіант. Потрібно, перше - поставити заново питання про законність приєднання Криму. Це питання просто заново повинно виникнути в порядку. Не можна ось як зараз вважати, що це питання вирішене і будь-яке висловлювання на цю тему екстремістський. Друге - ми повинні зібрати різних експертів по цій темі і вирішити, як далі діяти. Або, з моєї точки зору є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Або це міжнародний референдум, за участю, як жителів Рос ці, так і жителів України. Раз вже ми опинилися в такій ситуації. І в цьому сенсі результат міг би бути непередбачуваним..."- додала Собчак.

До речі, Жириновський і Собчак знову посварилися.