ru ua

В ім'я порятунку: художниця-переселенка продає картини, щоб зібрати гроші на операцію

В ім'я порятунку: художниця-переселенка продає картини, щоб зібрати гроші на операцію Фото: Юлія Кириченко (radiosvoboda.org)

На полотнах 34-річна жінка намагається передати найсвітліші спогади про подорож до Греції, поїздки в Карпати

 

 

 

У Дніпрі художниця-переселенка відкрила виставку своїх картин, щоб врятувати своє життя. У Юлії Кириченко з Макіївки відмовили нирки. Їй необхідна операція, яка коштує $60 тисяч. Як передає "Радіо свобода", виставка називається "Без надії таки сподіваюсь".

Продаж картин у рамках експозиції – один з небагатьох для неї шансів зібрати гроші на пересадку органу, це врятує їй життя. Художниця з великою мужністю говорить про свою хворобу і своїм прикладом намагається надихнути на творчість і хворих, і здорових людей. Свої картини Юлія пише в маленькому санвузлі модульного містечка для переселенців, де вони живуть разом з чоловіком, колишнім бійцем, які вийшли з Іловайського котла, а зараз – теж інвалідом.

В ім'я порятунку: художниця-переселенка продає картини, щоб зібрати гроші на операціюФото:Картина Юлії Кириченко (radiosvoboda.org)

На полотнах 34-річна жінка намагається передати найсвітліші спогади про подорож до Греції, поїздки в Карпати. Зараз про цих місцях Юлія може тільки мріяти – вона прив'язана до лікарні і процедури гемодіалізу, яку тричі на тиждень по 4 години повинна проходити, щоб жити.

"Мета цієї виставки – навіть не продаж картин. Я її роблю для тяжко хворих людей. Я хочу їм показати, що можна і треба жити. Не тільки лікуватися, а жити. Робити все, про що давно мріяв", – каже художниця.

Нагадаємо, у Києві проходить виставка картин про АТО, створених з гільз.