ru ua

Інциденти на курорті: під Бердянськом один турист втратив очі, а інший - зуба

Інциденти на курорті: під Бердянськом один турист втратив очі, а інший - зуба Ілюстративне фото: морський пляж (twitter.com)

Обидва інциденти сталися в ніч на перше вересня

В ніч з 30 серпня на 1-е вересня на популярному морському курорті в місті Приморськ, який знаходиться під Бердянськом, Запорізька область сталося одразу два інциденти. В ході одного з них місцевий житель покалічив відпочиваючого, який вирішив подиміти сигаретою, а в ході другого - постраждав один з відвідувачів дискотеки метной. Про події повідомили на сайті місцевого видання gazeta.zp.ua.

В повідомленні написано, що один з відпочиваючих захотів покурити на пляжі. Йому зробили зауваження і попередили, що цього робити не варто, проте курець проігнорував попередження. Відразу після цього його побили і чоловік втратив зуб. На місце події були викликані поліцейські і "швидка".

Інший інцидент стався вже з іншим відпочиваючим. Це сталося на тому ж курорті на території популярною в Приморську дискотеці. Зазначено, що в 3 години ночі один з відвідувачів позбувся ока. Це сталося через побиття його жителем з розташованого неподалік села Камишеватка. Побитому відпочиваючому наклали 16 швів. На жаль, лікарям так і не вдалося врятувати око потерпілого.

Нагадаємо, 26 серпня цього року в полтавській області розрядом струму вбило хлопчика.

Також під Києвом нещодавно Iз-за пляшки горілки до смерті забили чоловіка.

Раніше повідомлялося, що в Чернігові під час бійки з хуліганами поліцейський вбив чоловіка.

Рекомендуємо подивитись:

Перша допомога при втраті свідомості