ru ua

"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів

"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів Фото: Телеканал Інтер (УНІАН)

Телеканал показав фільми за участю прихильників анексії Криму Росією

Телеканал "Інтер" показав в ефірі фільми "Чародії" та і "Д'Артаньян та три мушкетери", в яких грають російські актори з "чорного списку", викликавши черговий скандал в мережі. Про це повідомили на сторінці "Бойкот російського кіно" в Facebook.

"У першій стрічці грає Валентин Гафт. Той самий рашист Гафт, який вважає справедливою анексію Криму і звинувачує Україну в звірствах на Сході України. В другому фільмі рашистів одразу троє - Михайло Боярський, Олег Табаков і Борис Клюєв. Об'єднують їх усіх, зокрема, підписи під зверненням 2014 року до Путіна на підтримку його дій щодо окупацій Криму та агресії на Донбасі. Всі вони внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці", - повідомили активісти.

"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів

Заборонені актори в фільмах на "Інтері"/Скріншоти поста акаунта facebook.com/norukino

Глядачі наголошують, що Закон України "Про телебачення і радіомовлення" забороняє транслювати фільми за участю російських акторів з Переліку.

"Невдовзі ми повідомимо Нацраду про ці порушення з вимогою призначити каналу перевірку та покарати", - написали адміністратори спільноти.

Вони зазначають, что за їхньою скаргою Нацрада вже призначила "Інтеру" перевірку через трансляцію на Новий рік фільму "Іронія долі"

"Тому чекаємо на ще одну перевірку каналу та на суворіші санкції", - завершили активісти.

"Інтер" знову опинився в центрі скандалу через заборонених російських акторів

Скріншот поста акаунта facebook.com/norukino

До речі, у мережі сміються над російськими поліцейськими, які зупиняють викрадача сніжками.