ru ua

"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу

"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу Фото: Пікет біля "Інтера" (Віталій Носач, РБК-Україна)

У четвер, 6 жовтня, ряд націоналістичних організацій запланували проведення біля офісу телеканалу акцію протесту

У Києві на вулиці Дмитрівській будівлю телеканалу "Інтер" оточили правоохоронці та пожежники. Це пов'язано з тим, що на вечір 6 жовтня організація "Братство", відповідальна за пікетування каналу на початку вересня, скликала нову акцію.

Днями активісти погрожували знести паркан, яким обнесено канал після пожежі в іншому будинку "Інтера".

Близько 300 правоохоронців обмежили рух по Дмитрівській - пропускають тільки трамваї та інший громадський транспорт. До речі, до будівлі каналу продовжують під'їжджати нацгвардійці. Крім того, канал обнесений колючим дротом.

"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу

Фото: "Інтер" знову пізнав гнів патріотів (Віталій Носач, РБК-Україна)

Після 17:00, коли акція вже мала розпочатися, до будівлі підійшов Віталій Чорний, який назвався активістом "Братства". Він повідомив, що акцію, швидше за все, проводити не будуть. Адже їх метою було знести паркан, але через велику кількості правоохоронців це навряд чи вдасться. На даний момент на місці перебувають кілька десятків активістів з українськими прапорами.

Організатор акції Олексій Сердюк заявив, що вони мають припис від Благоустрою, яке постановило "Інтеру" протягом трьох діб знести незаконно зведений паркан. Сердюк повідомив, що постараються переконати цю споруду таки знести і передати розпорядження столичної влади керівництву каналу.

"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу"Інтер" знову пізнав гнів патріотів: активісти хочуть знести паркан біля офісу телеканалу

Фото: Активісти хочуть знести паркан біля офісу "Інтера" (Віталій Носач, РБК-Україна)

У той же час, народний депутат і радник столичного градоначальника Дмитро Білоцерківець на своїй Facebook-сторінці повідомив, що 6 жовтня комунальниками було видано припис на встановлений паркан біля будівлі телеканалу.

"Якщо найближчим часом не будуть надані документи, що підтверджують законність встановлення паркану, і паркан не буде прибраний добровільно, то може бути демонтований комунальними службами міста", - зазначив Білоцерківець.

Близько 18.30 активісти образилися через те, що їм не дозволили знести паркан, і розійшлися.

До речі, "Інтер" заявляє про підготовку нового нападу на телеканал.