ru ua

"Інтер" представив програму передач на 9 травня

"Інтер" представив програму передач на 9 травня Фото: Ганна Безлюдна (strana.ua)

Керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна розповіла про програму на 9 травня

Керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна розповіла "Стране" про те, якою буде програма "Інтера" 9 травня.

"Ми, як завжди, плануємо спеціальний святковий ефір. З сьомої ранку в прямому ефірі виходить марафон "Наша Перемога", в якому буде повна трансляція акції "Ніхто не забутий. Ніщо не забуто", вона почнеться в Києві в 10 ранку. Люди пройдуть маршем пам'яті з фотографіями своїх рідних-фронтовиків, учасників тієї війни. Ми хочемо, щоб всі побачили, що в Києві багато нормальних людей, які шанують пам'ять, історію, у яких є життєва позиція і совість. Київ - місто-герой, і ми пишаємося цим. Ще в марафоні ми обов'язково в прямому ефірі покажемо, як святкують День Перемоги Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста", - розповіла Безлюдна.

Співробітники телеканалу дізналися про цікаву історію киянина, який був льотчиком під час війни.

"Людям важливо це бачити, важливо відчуття загального свята в цей день. Наші журналісти знімали сюжети в різних країнах, відтворювали певні події, і ми покажемо унікальні архівні документи, ексклюзивні історії про війну. Ми знайшли в Італії могилу і дізналися історію легендарного чоловіка - киянина Олександра Накорчемного, який під час війни був льотчиком, потрапив у полон, втік з концтабору в Італії, приєднався до італійських партизанів - Гарибальдівським бригадам. Він героїчно загинув і став національним героєм Італії, його ім'ям названі вулиці в двох італійських містах", - розповіла керівник Inter Media Group.

"В студії марафону ми розповімо про возз'єднання сім'ї, розділеної війною, - частина родини живе в Україні, частина у Франції. Буде в ефірі дуже зворушлива історія про пошук могили батька однієї з наших глядачок. Жінка з села Нікополь Харківської області листом надіслала фото свого батька, щоб ми розмістили його на сайті рolk.inter.ua. У листі вона написала, що десь у Польщі має бути його могила. Ми разом з Червоним хрестом розшукали - це було дійсно складно, оскільки він був двічі перепохований після війни. Журналісти "Інтера" побували на батьківщині Євдокії Лисенко - матері, яка відправила на фронт десять синів, і всі вони повернулися додому живими. Окремий сюжет про недавнє відкриття в Італії пам'ятника "Вічна любов", присвяченого героям програми "Жди меня" Луїджі і Мокрині. Він був встановлений у київському Маріїнському парку в 2013 році з ініціативи телеканалу "Інтер". А заново відлита копія тепер є і на батьківщині Луїджі. Увечері буде дуже цікавий військовий серіал "Сильніше вогню". О 20:30 розпочнеться наш великий святковий концерт "Перемога. Одна на всіх" - це центральна подія ефіру. А після концерту - документальний фільм власного виробництва "Люди Перемоги. Будемо жити!" - поділилася Безлюдна планами телеканалу.

Нагадаємо, "Люди Перемоги" зберуться у Парку Перемоги через рік.