Інтернет переміг: Мін'юст не призначить 23-річну Калінчук головним люстратором

П'ятниця 02 грудня 2016 15:50
Інтернет переміг: Мін'юст не призначить 23-річну Калінчук головним люстратором
Фото: Ганна Калинчук (NewsEra.ru)

У міністерстві взяли до уваги скандал в суспільстві, спрямований проти її кандидатури

Заступник міністра юстиції Ганна Онищенко виступила проти призначення Ганни Калінчук тимчасово виконуючої обов'язки директора департаменту з люстрації. Про це вона повідомила в Facebook.

“Ганна Калинчук не буде виконувати обов'язки директора департаменту, оскільки я категорично проти призначення особи, щодо якої виникла настільки негативна реакція суспільства. Натомість у Департаменті працює достатня кількість професійних фахівців, яких можна тимчасово, до закінчення конкурсу, призначити в. про. директора", - заявила Онищенко.

Вона уточнила, що як керівник апарату, виступає за конструктивний підхід до вирішення кадрових питань у кожному департаменті міністерства.

"Більше того, Дії Тетяни Козаченко по нав'язування певної кандидатури, яка має істотний негативний резонанс в ЗМІ і суспільстві, сприймають як тиск і лобіювання незрозумілих для мене інтересів", - зазначила Онищенко.

Ранiше на 23-річну люстраторшу накинулися в соцмережах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся