Інтернет-реєстратура: кияни зможуть записатися на прийом до лікаря онлайн

STYLERLIFE        30.11.2016 - 16:55

Влада хоче, щоб кожен городянин переконався, що зміни в медичній сфері відбуваються

На початку наступного року в Києві запустять "пілотний" проект з електронного запису на прийом до лікарів. Про це повідомляє агентство УНІАН.

За словами заступника голови КМДА Миколи Поворозника, система вже розроблена на базі медичних установ Подільського району, а зараз триває завершальний етап її тестування.

Система запису до лікаря, як і раніше, буде зберігати можливість зробити це через реєстратуру в медустанові, в той же час дозволить потрапити на прийом після дзвінка на телефонну лінію call-центру і через інтернет (на сайті helsi.me).

До системи поки що підключені медзаклади первинної ланки - амбулаторії та відділення діагностичного центру, а в майбутньому підключать стаціонари, травмпунктів та аптеки. Також у системі є реєстр пацієнтів. Для кожного пацієнта буде створена електронна медична картка, яка буде зберігати в електронному вигляді всю історію хвороби. Лікарі зможуть ознайомитися онлайн з результатами попередніх візитів пацієнта в медустанови.

Зараз до інтернету підключені 8 реєстратур, які пов'язані з 18 амбулаторіями та іншими медичними установами в районі. 365 працівників проходять навчання з підвищення комп'ютерної грамотності. 870 медпрацівників вже внесені в систему.

Також Поворозник додав, що в медустановах Подільського району з нового року планується ввести ще один проект - "гроші йдуть за пацієнтом".

До речі, в Києві взимку працюватиме оперативний штаб допомоги бездомним.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся