Скалічений на Донбасі хлопчик зустрівся з Джастіном Трюдо

STYLERLIFE        10.11.2016 - 16:11
Фото: Джастін Трюдо та Микола Нижниковський (facebook.com)
Фото: Джастін Трюдо та Микола Нижниковський (facebook.com)

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо познайомився з Миколою Нижниковским

Джастін Трюдо познайомився Миколою Нижниковским з-під Маріуполя, який два роки тому втратив руку і ноги, підірвавшись на гранаті, і проходив лікування в Канаді.

Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко в Facebook.

"Трохи світла для тих, хто зневірився знайти щось хороше в стрічці новин. Микола і Джастін ... Один - український хлопець з-під Маріуполя, інший - прем'єр-міністр Канади. Один втратив обидві ноги і руку, підірвавшись на гранаті, інший - очолює країну, яка буквально подарувала Колі шанс знову стати на ноги", - написав посол.

"Сьогодні вони зустрілися - Микола Нижниковський і Justin Trudeau. Микола приніс прем'єр-міністру свій малюнок, на якому - те, що він встиг полюбити в Канаді - Монреаль, природа, люди. Простий малюнок, нічого особливого, якщо не знати, що це намальовано лівою - єдиною рукою мужнього маленького чоловіка, який за жорстокою логікою війни не повинен залишитися в живих, а замість цього сьогодні стояв на своїх нових ногах - зроблених для нього в Канаді. "Я сам піду, і мені вистачить однієї палиці ... ", - написав Андрій Шевченко.

За словами посла, цей момент став дуже зворушливим для мами 12-річного Миколи і для багатьох людей, які допомагали хлопцеві отримати лікування, для волонтерів та його лікарів.

"Між Джастіном і Миколою тепер є маленька епістолярна історія. Лист подяки від Колі Канаді і канадцям я привіз до Києва у липні, під час візиту Трюдо в Україні. Петро Порошенко передав його канадському Прем'єру перед державними переговорами. Нещодавно Коля отримав відповідь від Трюдо. Я бережу її, як нагадування, що навіть у цинічній політиці, серед сірої рутини і деморалізуючих новин, місце людяності, і теплу, і великій силі духу - навіть, якщо вона в маленькому тілі, скаліченому війною. Я дякую Миколі та Джастіну за те, що вони про все це нагадали! ", - написав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

 

Трохи світла для тих, хто зневірився знайті щось добре у стрічці новин. Микола і Джастін... Один - український хлопчин...

Опубліковано Andriy Shevchenko 9 листопад 2016 р.

Нагадаємо, премьер-міністр Канади написав лист маленькому українцю з Донбасу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся