ua en ru

Історичний абсурд: російський політик навів нові аргументи проти пам'ятника Володимиру біля Кремля

Історичний абсурд: російський політик навів нові аргументи проти пам'ятника Володимиру біля Кремля Фото: Пам'ятник князю Володимиру (tvc.ru)

Альфред Кох провів паралелі між старою Англією і її американськими колоніями

Російський політик Альфред Кох не зміг не прокоментувати встановлення пам'ятника київському князю Володимиру в Москві, однак порівняв це подія з відкриттям пам'ятника англійському королю Генріху VIII у Вашингтоні біля Капітолію. Про це Кох написав Facebook.

Він нагадав, що по мірі колонізації київськими князями вже неславнянских земель на сході і північному сході центр економічних процесів зміщувався туди ж. Таким чином виникло потужне Володимирське князівство, яке захотіло незалежності від Києва.

"Почалася боротьба за незалежність від київського престолу, яка закінчилася взяттям Києва сином Андрія Боголюбського Мстиславом в кінці 12 століття", - пише Кох.

Що ж стосується князя Володимира, то він, за словами колишнього віце-прем'єра Росії, так само не підозрював про існування Москви, як не підозрював про існування англійських колоній в Америці англійський король Генріх VIII.

Нагадаємо, раніше російський історик розвіяв путінські міфи про князя Володимира як про родоначальника трьох народів – Росії, Білорусі та України.