ua en ru

В Італії "ДНР" назвали "фашистськими націоналістами"

В Італії "ДНР" назвали "фашистськими націоналістами" Фото: "ДНР"

Депутати зажадали відреагувати на діяльність представництва "ДНР" в Італії

В Італії група депутатів від правлячої Демократичної партії направила парламентський запит в уряд з вимогою офіційно відреагувати на діяльність так званого представництва "ДНР" в Італії, відкриття якого було оголошено в грудні в Турині.

Відповідний документ депутати-лівоцентристи оприлюднили 16 січня на прес-конференції в Турині, передає "Радіо Свобода".

У запиті до прем'єр-міністра Італії, МЗС і МВС парламентарії запитують, чи не суперечить зовнішній політиці Італії та ЄС відкриття "представництва" ДНР", і які заходи вживатиме уряд.

Умберто Д Оттавіо - один з шести підписантів запиту, вважає, що це питання не є проблемою місцевого рівня – це справа національного масштабу.

"Слід протистояти фашистському націоналізму, який представляє так звана "республіка Донбас". Ми будемо чинити тиск поки італійський уряд, створений місяць тому, не засудить ініціативу Мауріціо Марроне (координатор псевдо представництва "ДНР" у Турині – ред.)", – підкреслив він.

Діяльності "центру ДНР" разом з представниками Демократичної партії в Італії протистоїть Радикальна партія і італійська редакція сайту Stop Fake.

"Проросійські сили спробували раніше створити подібний орган в Чехії, але чеський уряд поставив їх на місце. На жаль, італійський уряд обрало вичікувальну позицію, і ми впевнені: завдяки парламентській запитом уряд прояснить ситуацію", – зазначив представник італійських радикалів Ігор Боні.

До речі, в Італії відкрилося представництво ДНР".