В Італії з офісу комуністів вкрали бюст Леніна

В Італії з офісу комуністів вкрали бюст Леніна
Фото: Бюст Леніна

У відділення італійської Партії комуністичного відродження увірвалися грабіжники

В Італії у місті Ліворно з регіонального відділення Партії комуністичного відродження викрали бюст Леніна. Про це повідомила міська газета Il Tirreno.

У неділю, 5 березня, невідомі, зламавши двері, проникли в будівлю штабу партії. Грабіжники забрали металеву статуетку та декоративний елемент прапора з серпом і молотом. Представники політичного об'єднання вимагають повернути викрадену скульптуру.

"Ми закликаємо злодіїв повернути нам ці речі, адже вони мають для нас велике символічне значення. Якщо це не був жест залякування, ми закликаємо їх прийти до нас в гості та познайомитися з нашими ідеями", - сказав глава ліворнского відділення партії Марко Чуппеси.

У газеті наголошується, що злочинці забрали лише вищезгадані два предмета, не звернувши уваги на гроші та інші цінні речі.

"Може, тоді вони зрозуміють, що вихід з бідності досягається через боротьбу для створення суспільства вільних і рівних, як того хочемо ми", - йдеться в повідомленні партії.

До речі, в Канаді хочуть встановити падаючого Леніна.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся