ua ru

Італійський художник Millo розмалює виховну колонію в Кременчуці

Італійський художник Millo розмалює виховну колонію в Кременчуці Фото: Художник почав роботу над муралом (Mural Social Club)

3 липня Millo прибув у виховну колонію і приступив до реалізації "Сили уяви"

Автор київського мурала "Любов править Світом", італійський вуличний художник Francisco Camillo Georgino, більш відомий як Millo, в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to School! Ukraine прибув в Україну, щоб створити мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії. Його нова робота буде називатися Power of Imagination ("Сила уяви").

3 липня Millo прибув у виховну колонію і приступив до реалізації "Сили уяви", завершити який художник планує через тиждень. Трохи пізніше, 16-метровим муралом зможуть насолоджуватися вихованці колонії, так і студенти ліцею ім. А. С. Макаренка і, звичайно, жителі довколишніх багатоповерхівок і просто пересічні громадяни міста.

Проект BacktoSchool! Ukraine прагне привнести в повсякденність вихованців колонії більше яскравих кольорів через стріт-арт мистецтво, адже твори мистецтва, особливо ті, які створені всесвітньо відомими художниками, спонукають до розвитку власного потенціалу, як в малюванні, так і в іншій діяльності. І, можливо, світ побачить результати творчості вихованців колонії на будинках міст різних країн світу. Більш того, колонія для вихованців - особливе місце освіти і побуту, де вони хоча й тимчасово, але вчаться пізнавати світ, аналізувати і розвивати свої здібності. Саме таке переконання і бажання допомогти підліткам у розвитку та пристосування до дорослого життя і спонукало ініціаторів на реалізацію творчої ініціативи в колонії, адже, як зазначає начальник колонії Юрій Величко - "досить важливо додати у підлітковий мислення більше фантазії та мрії, які, на жаль відходять на другорядний план, з-за побічних наслідків глобалізації та надмірного впливу інформаційного потоку "

Нагадаємо, португальський художник "оживив" стіни черкаської школи.