ua en ru

В Івано-Франківську на відкритті новорічної ялинки в обличчя дівчини потрапила петарда

В Івано-Франківську на відкритті новорічної ялинки в обличчя дівчини потрапила петарда Фото: "Швидка" (Марієнко Андрій / УНІАН)

Постраждала перебуває у важкому стані в лікарні

На відкритті новорічної ялинки в Івано-Франківську дівчина отримала поранення в обличчя від петарди. Про це повідомляє ТСН.

Петарда відлетіла від святкового салюту і потрапила прямо в обличчя дівчини, яка в цей час знімала те, що відбувається на телефон.

Відео: Студентку поранило отлетевшей петардою (facebook.com/tsn.ua)

"17-річна студентка знімала святкове дійство на телефон. За її відео, яке вже виклали в інтернет, видно, як все радіють феєрверків, коли раптово дівчина опиняється на землі. Без свідомості, закривавлену дівчину у важкому стані доставили в лікарню", - сказано в повідомленні.

В Івано-Франківську на відкритті новорічної ялинки в обличчя дівчини потрапила петарда

Скріншот поста (facebook.com/tsn.ua)

Нагадаємо, киянин, якого кілометр тягли на капоті, просить про допомогу.

"На жаль, справа стоїть. Слідство нічого не робить. Зате сторона тих людей, які вчинили замах на вбивство (а саме так з юридичної точки зору слід розцінювати те, що водій свідомо робив зигзаги на дорозі і намагався мене скинути з капота на швидкості більше 100 км/год), вже намагаються піти від відповідальності, а саме почали фабрикувати справу проти мене. Боюся, скоро з'являться фейковий свідки і вигадані події", - написав потерпілий.