ua en ru

В Івано-Франківську поліція затримала п'яного депутата

В Івано-Франківську поліція затримала п'яного депутата Фото: Поліція Івано-Франківська (facebook.com/pg/Патрульна-поліція-Івано-Франківська)

Народний обранець був у стані сильного сп'яніння і лаявся матом

В Івано-Франківську патрульні затримали депутат Яремчанської міської ради, який був у стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомляє пресс-служба поліції Івано-Франківської області в Facebook.

Народний обранець бігав по дорозі, а потім спробував напасти на перехожого.

Про це йдеться в повідомленні патрульної поліції Івано-Франківська.

На світанку 25 липня на вулиці Гаркуші екіпаж патрульної поліції звернув увагу на чоловіка, який порушував громадський спокій. Поліцейські вирішили поспілкуватися з невідомим, тому вирішили зупинитися", - сказано в повідомленні.

"З криком "стаять, мусара!" до службового автомобіля підбіг чоловік. Вживаючи нецензурну лайку та образи в поліцейських, чоловік бігав по дорозі. За вимогою припинити правопорушення він не реагував і вів себе зухвало. Під час спілкування затриманий співав повстанські пісні, вживав нецензурну лайку, подавав свої пропозиції щодо покращення роботи патрульної поліції і заявив про викрадення нардепом депутата Івано-Франківської обласної ради", - розповіли в поліції.

Нагадаємо, що в Харківській області пенсіонерка померла після трьох днів ув'язнення в будинку.