В Івано-Франківську померла лікар, яка відмовилася перервати свою вагітність через хворобу

В Івано-Франківську померла лікар, яка відмовилася перервати свою вагітність через хворобу
Фото: Наталія Зозуляк

Українку порівняли з італійською колегою, вже причисленої до лику святих

В Івано-Франківську померла Наталія Зозуляк, яка будучи важко хворою, відмовилася перервати вагітність за рекомендацією лікарів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив її духівник Йосафат Бойко.

За його словами, у відповідь на рекомендації лікарів жінка рішуче заявила, що не вб'є свою дитину.

Наталя померла на наступний тиждень після народження дочки.

У мережі порівняли її вчинок з подвигом зазначеної до лику святих Жанни Беретти-Моли – італійського лікаря, яка також дала життя доньки і після цього померла.

За словами духівника, будучи ослабленою, жінка знаходила в собі сили молитися за обох своїх дітей, в т. ч. за новонароджену доньку.

Жанна Беретта Молла (Gianna Beretta Molla) - мати чотирьох дітей, яка померла в 1962 році, стала першою канонізованої заміжньою жінкою Нового часу. На початку четвертої вагітності у неї виявили пухлину, яка заважала виносити дитину до кінця терміну. Щоб не нашкодити ще не народженій доньці, Жанна відмовилася від хіміотерапії. Як і українська послідовниця, Жанна померла на наступний тиждень після народження дочки Емануели.

А тим часом в Італії маленька дівчинка "вкрала" шапочку у Папи Римського, поки цілувала його в щоку. Папа Римський з гумором відреагував на подію. Він не сварив дитини, а просто добродушно розсміявся.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся