В Івано-Франківську звільнили маршрутчика, який відмовився безкоштовно везти дитину

STYLERLIFE        11.11.2016 - 11:00
Фото: Маршрутка (versii.if.ua)
Фото: Маршрутка (versii.if.ua)

Водія, який змусив 8-річного школяра заплатити за проїзд, відсторонили від роботи

В Івано-Франківську звільнили маршрутчика, який відмовився безкоштовно везти дитину. Про це повідомив начальник управління транспорту і зв'язку Олег Ганчак, передає видання "Тримай KURS".

"Маршрут № 22, номер тз АТ 1552 ВМ, факт вимагання водієм маршрутки оплатити проїзд учнем підтвердився. Такі дії порушили умови договору перевезення та рішення виконавчого комітету. На водія цього транспортного засобу скарги від пасажирів виходили і раніше. Перевізник з розумінням поставився до проблеми. Наказ про догану і звільнення - результат. Одна з причин такого становища з кадрами в громадському транспорті - фахівці тікають за кордон. Переконався під час відвідування візового центру. Є надія, що коли повернуться, науку і культуру перевезення пасажирів, освоєну в Європі, будуть поширювати будинку", - заявив він.

Нагадаємо, Подія сталася 7 листопада. Восьмирічний хлопчик показав водієві маршрутки №48 посвідчення дитини з багатодітної сім'ї. У відповідь на пред'явлений документ водій сказав, що вже пройшов 16-ту годину, а три місця вже зайняті.

On Top