В Івано-Франківській області батьки 30 років тримали сина під замком

В Івано-Франківській області батьки 30 років тримали сина під замком
Фото: pixabay.com-Free-Photos

Чоловік не може нормально рухатися та їсти

У Калуші Івано-Франківської області батьки протягом 30 років тримали сина в квартирі і не випускали на вулицю. Про це повідомляє ТСН.

39-річний Микола з дитинства погано чує і не говорить. Сусіди бачили його у вікні квартири, але не припускали, що чоловік не виходить зовсім.

"Пропонували допомогу, вона: "Ми не голодуємо. "Все!" Сусідів коли затоплювали, були проблеми, вона говорила: "Не вчіть мене жити!". Спочатку вони гуляли малими, виходили на лавку, сиділи. Коли діти пішли в школу, він 3 місяці ходив в школу для дітей, які погано чують. А потім вона чомусь його забрала, сказала, що його там кривдять", - говорить сусідка.

Коли сім'я Миколи в черговий раз затопила сусідів знизу, люди пішли скаржитися. Коли вони прийшли, то були шоковані. Виявилося, батько Миколи помер, але його дружина кілька діб тримала його тіло в квартирі.

"Її чоловік помер і лежав. У п'ятницю помер, вони у вівторок прийшли. Вона його накрила, думала відігріється", - розповідає директор територіального центру соціального обслуговування Надія Рим.

У приміщення службовці зайшли в рукавичках і протигазах, оскільки пахло відходами.

Відео: Батьки тримали сина в квартирі 30 років (tsn.ua)

Через деякий час мати Миколи вразив інсульт, і вона лежала в квартирі, поки її син сидів у Вікна.

"Він сидів біля вікна, видавав одноманітні звуки. Сусідка кілька днів поспіль приносила їжу, він їжу викидав на землю, а потім піднімав та їв", - розповідає заступник керівника Калузького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Василь Ільницький.

Зараз Микола перебуває в Снятинському психоневрологічному інтернаті. За словами працівників, чоловік серйозно відстає у розвитку. Він чекає, коли його помиють, нагодують, одягнуть. Після лікування його з нуля почнуть вчити елементарним речам.

Мати Миколи каже, що не хотіла його обмежити, вона просто боялася за нього через те, що син нібито глухонімий.

"Що він був закритий - це брехня, наклеп. Насправді він глухонімий, і я боялася за нього. Вважала, що сама витримаю все це і ми з ним проживемо, як вийде", - розповідає вона.

Нагадаємо, п'яні батьки на Великдень до напівсмерті побили маленьких дітей.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся