ru ua

В Івано-Франківській області підірвали музей Бандери

В Івано-Франківській області підірвали музей Бандери Фото: Музей Степана Бандери (facebook.com/sveta.lp)

Зараз на місці інциденту працюють слідчі

В ніч на 15 лютого в селі Старий Угринів стався вибух на території музею Степана Бандери. Як повідомляє місцеве видання "Репортер", від вибуху пошкоджено вхідні двері культурного місця.

За словами директора, хуліганів було двоє. Зараз ведеться розслідування цього інциденту. На місці працюють слідчі.

"Наробили нам шкоди трохи, щоб привернути увагу. Хто і навіщо - не знаю. Якийсь підлий зрадник. Зараз тут працюють слідчі. У музеї є камери відеоспостереження. Це сталося, як співали "Брати Гадюкіни", "у лиху годину", - повідомив директор музею Степан Лесів.

В Івано-Франківській області підірвали музей БандериФото: Музей Степана Бандери (mapio.net-02)

Нагадаємо, що музей відкрили 30 грудня 2000 року. До цього часу музей діяв у вцілілій кімнаті священиків резиденції, в якій проживала родина Бандери з 1906 по 1933 рік. Експозиція музею ілюструє процеси государственног побудови початку ХХ століття, розкриває середовище, в якому ріс і виховувався Степан Бандера, а також фігура лідера ОУН, його життя і революційну діяльність. В експозиції можна побачити унікальні матеріали, серед яких речі, що належали сім'ї Бандери.

Нагадаємо, що член ВО "Свобода" Юрій Сиротюк на п'яте Бандерівських читаннях розповів про "бандерівщині" і про те, якими повинен бути "справжні бандерівці".