ua en ru

"З квартири йшов дивний запах": з'явилися подробиці загибелі 8 осіб від чадного газу у Бердичеві

"З квартири йшов дивний запах": з'явилися подробиці загибелі 8 осіб від чадного газу у Бердичеві Фото: Будинок, в якому загинула сім'я (ГУ НП в Житомирській області)

Сусіди відгукуються про родину дуже добре

У Бердичеві Житомирської області загинуло вісім осіб, з яких двоє діти. Імовірно, причиною смерті стало отруєння чадним газом. Ця трагедія потрясла багатьох українців. За розповідями сусідів, вони застали в будинку жахливу квартиру, передає "Оглядач".

Сусіди звернули увагу, що у квартирі, де проживала сім'я Калинчуков, весь день горить світло, при цьому за дверима стояла гробова тиша. З кварртиры йшов дуже дивний запах.

Коли рятувальники увійшли всередину, вони побачили страшну картину: 51-річний Іван Калінчук, його 47-річна дружина Алла, 27-річний син Віктор, 22-річна дочка Світлана, з двома дітками (один і три роки) були мертві. Також в квартирі без ознак життя перебувала 20-річна дівчина Віктора і колишня сусідка сім'ї.

Основною причиною трагедії називають отруєння чадним газом. В квартирі було встановлено газове пічне опалення, і закупорка димового вентиляційного каналу могла стати причиною того, що чадний газ накопичився в квартирі.

"З квартири йшов дивний запах": з'явилися подробиці загибелі 8 осіб від чадного газу у Бердичеві

Фото: Світлана з сином (obozrevatel.com)

Сусіди відгукуються про родину дуже добре: доброзичливі, товариські, дружні.

"З квартири йшов дивний запах": з'явилися подробиці загибелі 8 осіб від чадного газу у БердичевіФото: Брат Світлани (obozrevatel.com)

"Повірити не можу, що їх більше немає... Я часто бачила Світла, що гуляє з малюками на вулиці. Вона виглядала такою щасливою! Це велике горе для всіх нас", – розповіла знайома загиблих.

Нагадаємо, що у Бердичеві Житомирської області загинуло вісім осіб.