ru ua

В Ізраїлі росіяни багато років тримали 14-річного сина під замком

В Ізраїлі росіяни багато років тримали 14-річного сина під замком Фото: Хлопчика тримали під замком (pixabay.com/ru/users/jarmoluk)

Батьки дитини переїхали в Ізраїль з РФ і не віддали його до школи

В Ізраїлі звільнили дитину, яку його батьки російського походження, тримали під замком вісім років. Хлопчик жив у місті Хандера. На даний момент йому 14 років, повідомляє BBC.

За інформацією радіо армії Ізраїлю, підліток сказав поліцейським, що його виводили з будинку в двір один або два рази на місяць, причому, зазвичай вночі. Іноді його тримали в клітці на балконі.

Батьки хлопчика арештовані. За їх словами, вони тримали дитину в пастці через побоювання за його здоров'я. Сусіди вже не раз скаржилися муніципальній владі на поганий запах з квартири.

Один із сусідів сказав, що повідомив про хлопчика владі, коли побачив його у вікні. За словами Чіко Уакнина, дитина була схожа на "зомбі з фільму жахів".

"Я побачив його очі, і те, як він виглядав, - він ніби просив про допомогу. І я вирішив щось зробити", - сказав Уакнин.

Люди приїхали в Ізраїль з Росії і оселилися в Хадері в 2009 році. Їм близько 60 років. Вони не повідомили владу про те, що у них є син, і не відправили його до школи.

До речі, вчительку, яка намагалася продати 13-річну дівчинку відпустили додому.