В Ізраїлі солдатів безкоштовно годують в кафе

В Ізраїлі солдатів безкоштовно годують в кафе
Фото: В ізраїльських кафе солдатів годують безкоштовно (liveinternet.ru)

Жест доброї волі по відношенню до службовців ізраїльської армії швидко поширюється серед місцевих власників закусочних і кафе

Ізраїльтяни виявляють підтримку своїм солдатам в самих різних формах. Так, останнім часом у місцевих кафе і закусочних, все частіше з'являються такі плакати: "Солдат, дорогий, не залишайся голодним! Якщо тобі не вистачає грошей або їх немає, різниця за наш рахунок або просто йди до нас, нагодуємо!".

#ЖизньСоседейВ Ізраїлі, все більше і більше, в кафе і закусочних, з'являються такі плакати: "Солдат, дорогий, не залишаючи...

Опубліковано Наш Київ 28 лютого 2016 р.

Центральна автобусна станція в Єрусалимі. Фалафельная. Господар ходить по станції і опитує солдатів: "Голодний - йдемо. Не вистачає, не соромся. Це найменше, що ми можемо для тебе зробити. Ти робиш для нас набагато більше!".

В Ізраїлі солдатів безкоштовно годують в кафе

Фото: Оголошення про безкоштовну їжу для солдатів в закусочній Тель-Авіва, 2014 рік (evreiskiy.kiev.ua)

Звичайно, подібна благодійність одночасно є і відмінною рекламою закладу. Подібну практику місцеві ресторатори" ввели ще в 2014 році, під час проведення операції "Незламна скеля".

Одна з рекламних написів того часу свідчить: "Обіймаємо/поважаємо солдатів Цахалу. До закінчення операції Непорушна Скеля всі солдати у формі їдять безкоштовно".

В Ізраїлі солдатів безкоштовно годують в кафе

Фото: Солдат Цахалу запрошують безкоштовно поїсти, 2014 рік (evreiskiy.kiev.ua)

Нова хвиля патріотизму і національної єдності накрила ізраїльських власників закладів громадського харчування у зв'язку з разгоранием нового конфлікту між ізраїлем і сектором Газа.

А в окупованому Криму новонародженим видали повістки в армію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся