ru ua

Відома українська співачка жорстко висловилася про невизначеність українських артистів і глядачів

Відома українська співачка жорстко висловилася про невизначеність українських артистів і глядачів Фото: Анжеліка Рудницька (facebook.com/AnzhelikaRudnytska)

Співачка нагадала українцям, що Росія веде війну з Україною

Українська співачка Анжеліка Рудницька звернулася до українських артистів, глядачів, а також представників ЗМІ з проханням визначитися, на чиєму вони боці. Емоційне висловлювання співачка опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Вона нагадала всім, що вже йде четвертий рік війни Росії з Україною.

"Йде четвертий рік війни Росії з Україною. Українські артисти досі не визначилися на чиїй вони стороні (про гроші навіть не пишіть - це огидно чути). Українські глядачі-слухачі досі не визначилися на чиїй вони стороні (їм подобається музика - причому тут політика). Українські журналісти теж часто визначилися на чиєму вони боці...", - написала Рудницька.

Співачка зазначила, що в країні відбувається справжня війна, і агресор – саме Росія.

"Четвертий рік війни... Кожен. Кожен в нашій країні повинен знати, що незалежно від назви (АТО-не АТО), в країні війна, Росія вбиває наших дітей, чоловіків, батьків, розриває сім'ї. Калічить психіку, знищує нашу свідомість, руйнує наші міста, градом розстрілює реліктові ліси, мінують наші безцінні чорноземи... Що ще треба зробити або знати, щоб нарешті визначитися і зрозуміти?", - задає питання українцям Анжеліка.

alt

Скріншот поста акаунту facebook.com/AnzhelikaRudnytska

Раніше Іван Дорн скасував свій концерт в Одесі за "загроз українських радикалів".