ru ua

Відома волонтер жорстко висловилася про бійку поліцейських з добровольцями АТО в Київраді

Відома волонтер жорстко висловилася про бійку поліцейських з добровольцями АТО в Київраді Фото: Наталія Юсупова (РБК-Україна)

Наталія Юсупова обурена поведінкою представників поліції

Відома волонтер Наталя Юсупова висловилася бійку поліцейських з добровольцями АТО, яка сталася у Київраді 1 червня. Свою думку про цей інцидент вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, деякі представники правоохоронних органів ведуть себе нахабно і грубо. Раніше волонтер вже стикалася з хамством з боку поліції.

"Коли мій район був перекритий у зв'язку з Євробаченням, я просила поліцейських проїхати і сказала їм, що у країні в першу чергу йде війна і він гаркнув мені, що в Києві війни немає", - нагадала про випадок вона.

Юсупова пише, що незабаром повернуться бійці з війни, і поставлять поліцейських на місце, які в той час, коли справжні чоловіки віддають своє життя за батьківщину, "б'ють машини, сидять в кущах і ганяються за пенсіонерами".

"Коли-небудь, вірніше незабаром повернуться наші бійці з передовою і як вмажут цим борзим соплякам, що мало не здасться! Це лише питання часу. Поки вони тут б'ють машини, сидять в кущах і ганяються за пенсіонерами, справжні чоловіки віддають своє життя і здоров'я на передовій! Заспокойте своїх "героїв" від гріха подалі, а то буде погано... Вже повірте я знаю тих, хто пройшов війну! Ні, ну в якій країні поліція б'ється і б'є ветеранів війни??? Скоти, інших слів немає", - заявила волонтер.

altСкріншот поста акаунту facebook.com/nataliya.vetvitskaya

Нагадаємо, відома волонтер висміяла українських співаків, які заробляють в РФ.