ru ua

Відомі письменники і режисери закликали США боротися за звільнення Сенцова

Відомі письменники і режисери закликали США боротися за звільнення Сенцова Олег Сенцов (Кадр з відео YuTube/Valeria Prikhodkina)

Діячі мистецтва закликають владу підняти питання по справі політув'язненого режисера

85 відомих письменників, режисерів і громадських діячів підписалися під петицією, яку ініціював американський ПЕН-центр, щоб звільнити Олега Сенцова. Відповідне рішення опубліковане на сайті ПЕН-Америки.

Діячі мистецтва звернулися до держсекретаря США Рексу Тіллерсона з проханням підтримати акцію за звільнення режисера Олега Сенцова і підняти це питання на переговорах з російською владою.

"Як письменники, художники, режисери і продюсери ми приєднуємося до PEN America, щоб висловити протест проти необгрунтованого позбавлення волі нашого колеги, українського письменника, кінорежисера і активіста Олега Сенцова і просимо вас виступити на його захист на зустрічах зі своїми російськими колегами з метою його негайного звільнення ", - йдеться в документі.

Автори петиції закликають владу США підняти питання по справі Олега Сенцова, і відстоювати його негайне звільнення під час переговорів з офіційними особами Росії.

Нагадаємо, Олег Сенцов проникливе написав лист з місця ув'язнення.