"Неосвічене населення": Відомий блогер пояснив, чому "російського народу більше не існує"

Відомий блогер пояснив, чому "російського народу більше не існує"
Росіяни (Колаж РБК-Україна)

За словами експерта, в РФ залишилося "народонаселення, яке перетворилося в бидломасу"

Останні 25 років росіянам показували тупі серіали, тому зараз пропагандисти на чолі з Дмитром Кисельовим легко нав'язують мешканцям РФ свою точку зору. Про це сказав відомий російський фінансист і блогер Слава Рабинович в коментарі виданню "Гордон".

"Росіяни транслюють те, що вони чують по телевізору. І мені складно передбачити, коли станеться розрив між говорящими головами і громадянами РФ. Це може статися після перемоги холодильника над телевізором. Хоча вже вплив телевізора на багатьох росіян зведено до мінімуму або взагалі відсутній. Як засіб масової інформації телевізор не сприймає міське населення у віці від 12 до 30 років. Пургу на зразок величі Йосипа Сталіна в основному несе малоосвічене, некультурне і неосвічене населення РФ", - сказав Рабинович.

За його словами, результати досліджень у країнах з тоталітарним режимом можуть не відповідати дійсності.

"Російського народу як такого більше не існує, це народонаселення, яке перетворилося в бидломасу. Останні 25 років росіянам показували тупі серіали про ментів і бандитів. В результаті сіра речовина росіян перетворилося на пластилін, з якого Дмитро Кисельов ліпить все, що завгодно", - підкреслив блогер.

Нагадаємо, що у Росії найвидатнішою особистістю усіх часів назвали Сталіна.

До речі, росіянам порадили не дивитися на Путіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся