ua en ru

Відомий на Донбасі бандит влаштувався працювати до "кухаря Путіна"

Відомий на Донбасі бандит влаштувався працювати до "кухаря Путіна" Євген Пригожин (Колаж РБК-Україна)

Можливо, терорист буде готувати обіди для московських школярів і чиновників

Відомий на Донбасі бандит, ватажок приватної військової компанії "Вагнер" Дмитро Уткін став генеральним директором ТОВ "Конкорд менеджмент та консалтинг" - керуючої компанії в холдингу Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна".

Як пише російське видання РБК, в базі даних "СПАРК-Інтерфакс" новим гендиректором компанії значиться Дмитро Валерійович Уткін - повний тезка ватажка ПВК.

До речі, раніше про те, що Пригожин може фінансувати ПВК Вагнера, розповідав російський журналіст Денис Коротков.

Зазначимо, що Вагнер - позивний Уткіна. Бандити створеної ним приватної військової компанії воювали на Донбасі на боці бойовиків і в Сирії.

Самого Уткіна в грудні 2016 року помітили на прийомі на честь Дня героїв вітчизни у Кремлі.

Додамо, що компанія Пригожина "Конкорд" є постачальником харчування для управління справами президента Росії, а також поставляє обіди в московські школи.

Сам Уткін, його ПВК і "Конкорд" з літа 2017 року знаходяться під санкціями США за участь у військовій агресії проти України.

Раніше Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального опублікував відеозапис, де показав будинку і яхту, які, за його даними, належать підприємцю, власнику "фабрики тролів" і "кухареві Путіна" Євгену Пригожину.

Так, у записі Поліни Пригожиної в Instagram журналісти знайшли кілька фотографій літака, який купив, за її словами, її батько. Крім цього, вони виявили, що Пригожину належить яхта St Vitamin довжиною 37 м (вартістю близько $5 млн).

В акаунтах брата Поліни Павла також виявилися фотографії тієї ж яхти. Крім того, Поліна зіграла весілля в Костянтинівському палаці під Санкт-Петербургом, який знаходиться на балансі управління справами президента.

Також співробітникам ФБК вдалося з допомогою квадрокоптера зняти будинок Пригожина в Ленінградській області. Під Петербургом Пригожину належить ділянка площею 1,3 га На ділянці стоять будинки Пригожина і його дочки. Разом із землею вони коштують приблизно 600 млн рублів.