ua en ru

Відомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців

Відомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців Фото: Аміна Окуєва (facebook.com-Amina.Okueva)

У мережі згадують, якою була загибла жінка-військовослужбовець

Відомий український художник і лідер музичного гурту Ot Vinta Юрій Журавель створив портрет вбитої учасниці АТО Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців. Відповідне зображення він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Амінка Окуєва...Вона убита сьогодні в глибокому тилу. А де він, тил? Де фронт? Піріміріє? Озирнись! Війна скрізь!" – написав Журавель.

Відомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців

Фото: Аміна Окуєва (facebook.com/Журавель-Юрій-Zhuravel-Yuriy)

Відомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців

Скріншот поста (facebook.com/Журавель-Юрій-Zhuravel-Yuriy)

На публікацію художника відреагували в мережі. Користувачі в коментарях вшанували пам'ять загиблої.

"Підло знищили таку красу...Наскільки Аміна була красива, настільки сильна і тверда у своїх переконаннях і рішеннях, що шакали боялися одного її погляду, тому і вбили з кущів... лицем до лиця на полі бою кишка тонка у собак лисих! Це катастрофа..." – написав користувач під ніком Otto Kottoff.

"Рік тому казала: як тільки дестабілізація зсередини буде втрачати сенс і прихильників - будуть теракти", - прокоментувала Марія Карапиш.

"Вічна пам'ять герою! На жаль, втрачаємо найкращих", - написала Оксана Кравчук.

"Шкода! Шикарна жінка була", - зазначила Валентинка Троян.

Відомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українцівВідомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українцівВідомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українцівВідомий художник створив портрет Аміни Окуєвої та емоційно звернувся до українців

Скріншот коментарів (facebook.com/Журавель-Юрій-Zhuravel-Yuriy)

Нагадаємо, у Київській області в селищі Глеваха невідомі розстріляли автомобіль Аміни Окуєвої. В результаті отриманих поранень Аміна загинула. Її чоловік Адам Осмаєв був поранений, але залишився живий.

Згідно з даними на сайті Верховної Ради, Окуєва була помічницею народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, на якого 25 жовтня в Києві було скоєно замах. Варто відзначити, що 1 червня в столиці України вже скоювали напад на Окуєву і Осмаєва.

До речі, місцеві жителі розповіли про винуватців злочину.

За словами одного з місцевих, на особняках недалеко від місця події є відеокамери, тому поліція зможе легко встановити, куди поїхали злочинці.