ua en ru

Відомий музикант емоційно звернувся до російських далекобійників

Відомий музикант емоційно звернувся до російських далекобійників Фото: Російські далекобійники

Професор Лебединський підтримав далекобійників, які продовжують страйк проти "Платона"

Відомий російський артист, співак Олексій Лебединський, відомий під псевдонімом Професор Лебединський, емоційно звернувся до російських далекобійників. Відповідне відео музикант опублікував на своєму YouTube-каналі.

Зокрема, артист попросив далекобійників підтримати антиурядові мітинги в Росії, на які вийдуть вчителі, медики, лікарі. Ці акції, на думку Лебединського, обов'язково незабаром охоплять всю країну.

"Ну що, все-таки далекобійники першими виявили своє почуття власної гідності? Їх зараз спробують зарити усіма силами, але я сподіваюся, що навряд чи вийде. Сміливі хлопці і міцні. Якщо б у них ще були бронежилети і зброя, як у боязких людей з нацгвардії, які бояться справедливої помсти, начепивши маски, то було б справедливіше. Я бажаю хлопцям-далекобійникам не дати себе знищити. Це - головне. А потім вже і зброя знайдеться, і маски з пі***расів зірвемо. Ворога треба знати в обличчя. В його йо***е, продажне і тупе обличчя", - сказав Лебединський.

Нагадаємо, що 27 березня в Росії стартував безстроковий страйк далекобійників, які вимагають скасування платіжної системи "Платон". Вони заявляють про недовіру президенту Володимиру Путіну, але поки не вимагають його відставки.

Далекобійники в Москві, Санкт-Петербурзі, Дагестані та інших регіонах відмовляються завантажувати товари і розвозити їх; вони намагаються переконати своїх колег наслідувати їх приклад.

Тим часом, як пишуть російські ЗМІ, далекобійники на Уралі навіть "вирішили взятися за зброю".

Раніше відомий російський співак заявив, що на місце Медведєва прийде така ж "брехлива тварюка".