ua en ru

Відомий політолог розповів, як Росія заманює "гарматне м'ясо" на Донбас

Відомий політолог розповів, як Росія заманює "гарматне м'ясо" на Донбас Фото: Захар Прилепін

За словами Тараса Березовця, одіозний Захар Прилєпін хоче зіграти роль Ернеста Хемінгуея

Скандальний російський письменник Захар Прилєпін, поповнив ряди бойовиків "ДНР" на Донбасі, бажаючи стати "російським Хемінгуеєм", є лише "приманкою". Таку думку висловив відомий політолог Тарас Березовець на своїй Facebook-сторінці.

"Кремлю потрібні нові кумири для заманювання гарматного м'яса на Донбас. Моторола і Гіві вже оголосили режим вічного припинення вогню і зовсім скоро будуть забуті. Тому витягнуть на світ нового персонажа, Захара Прілепіна. Російський письменник порівнює російську агресію на Донбасі з часом Великої Вітчизняної війни. Як на мене, очевидна спроба зіграти в російського Ернеста Хемінгуея", - сказав він.

Березовець нагадав, що американський класик світової літератури став героєм Громадянської війни в Іспанії, де знаходив сюжети для багатьох своїх шедеврів, зокрема, роману "По кому дзвонить дзвін" і п'єси "П'ята колона".

Кремлю потрібні нові кумири для заманювання гарматного м'яса на Донбас. Моторола і Гіві вже оголосили режим вічного прекраще...

Опубліковано Taras Berezovets 13 лютого 2017 р.

"Після автомийників і охоронців супермаркетів потік бажаючих закінчити свій життєвий шлях в Україні істотно висох. Тому настає час Прілепіна. Хемінгуея з Прілепіна точно не вийде, але українська земля все одно прийме їх всіх, і автомийників, і письменників", - підсумував політолог.

Раніше російський письменник, який став бойовиком "ДНР", розповів про своє коріння.