ru ua

Відомий політолог: Візовий режим з РФ негативно вплине на Україну

Відомий політолог: Візовий режим з РФ негативно вплине на Україну Фото: Україна розглядає візовий режим з РФ (unian.net)

Микола Давидюк впевнений, що нардепам треба переходити до реальної політики, а не "ганятися за "лайками"

Візовий режим з Російською Федерацією - це програшна ідея, яка несе виключно піар окремих політичних сил, а особливо її ініціаторам. Таку думку висловив відомий український політолог Микола Давидюк.

За його словами, сила України у відкритості і в реформованості, щоб росіяни приїздили і бачили як ми міняємось.

"Але коли чиновники займаються корупцією та прагнуть уникнути реформ, вони намагаються ізолювати своє населення. Виходить так, що ми стаємо на шлях до панування клептократичного шаріату та ізоляції країни, не отримавши безвізу від ЄС, закрили східний кордон", - вважає Давидюк.

Крім того, на думку політолога, візовий режим з РФ створить платформу для російської пропаганди і електоральні бонуси "Опозиційному блоку".

"Це не має нічого спільного із визволенням українського журналіста чи недопуском диверсантів на територію країни. Рада займається профанацією та тратою часу, замість того щоб вирішувати реальні питання. До прикладу, вчорашній день екологіі, замість того щоб вирішити питання незаконного видобутку бурштину, вивозу лісу, копанок, і викидів, цілий день розглядали комашок та картинки в Facebook!" - підкреслив він.

Давидюк впевнений, що нардепам треба переходити до реальної політики, а "не ганятися за "лайками".

До речі, в Раді з'ясували, скільки українців хочуть візовий режим з Росією.