ru ua

Відомий сепаратист з Луганська зірвав показ проукраїнського фільму в Москві (відео)

Відомий сепаратист з Луганська зірвав показ проукраїнського фільму в Москві (відео) Фото: Арсен Клінчаєв (youtube.сомПолитика 2.0)

Раніше політик втік з України

У Москві люди з символікою бойовиків Донбасу зірвали показ документального фільму "Політ кулі" про війну в Україні. Луганський сепаратист Арсен Клінчаєв також брав участь у цьому зриві. Про це написав журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook. Відповідне відео розміщено на Youtube-каналі "Риси епохи".

"Наш Клінчаєв з Луганська теж був. Обіцяв дати якомусь москвичеві в щелепу. Його справа, до речі, теж злили, після чого він спокійно виїхав з України в Росію. Ми ще писали з цього приводу запит в СБУ. Ну тепер хоча б росіянам паскудить. А скільки таких кретинів, яких відмазали, і вони тут залишилися пакостити. Печаль", - написав Казанський.

Відомий сепаратист з Луганська зірвав показ проукраїнського фільму в Москві (відео)

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Зокрема, Клінчаєв вигукнув у бік залу "Ось цей показ - фашисти. Зараз в щелепу отримаєш!".

На відео можна побачити, як поліція вивела всіх блокувальників.

Президент фестивалю "Артдокфест" Віталій Манський розповів, що ще не бачив таких провокацій - навіть на показах більш спірних фільмів.

"Ми стали свідками того, що пошук дороги до світу (з Україною) поки актуальним для нашого суспільства", - сказав Манський, передає Російська служба ВВС.

Відео: Зірвали показ фільму (youtube.com/Чертыэпохи)

Нагадаємо, що фільм Ахтема Сеитаблаєва "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту в перший вікенд зібрав 8 186 701 грн і встановив рекорд за касовими зборами у вітчизняному прокаті.

За перший вікенд військова драма "Кіборги" зібрала 8 186 701 грн, обігнавши "Дюнкерк" (7 919 845 грн) і "Лють" (5 38648 грн). Фільм побачило 106 350 глядачів.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив, що такий результат показує, що глядач високо оцінив картину.