ua en ru

Відомий спортивний коментатор заявив, що у російського футболу немає майбутнього

Відомий спортивний коментатор заявив, що у російського футболу немає майбутнього Фото: Під час гри російської збірної з футболу зі Словаччиною

Геннадій Орлов вважає, що впаде вся система професійного футболу Росії

Відомий російський коментатор телеканалу "Матч! ТВ" Геннадій Орлов заявив, що не бачить майбутнього у російського футболу. Він вважає, що в російському професійному футболі створена ілюзія професіоналізму.

"В юнацькому футболі взагалі ніхто не росте. В РФС кажуть, що будуть розвиватися регіони. А віз і нині там. Ми зараз на порозі того, що впаде вся система нашого професійного футболу! Так. І нікуди, здається, від цього не дітися. Тому що ті бюджетні гроші, які вливаються в клуби – це псевдопрофесіоналізм", – сказав Орлов, передає "Спорт-Экспресс".

Пояснюючи свою думку, коментатор сказав, що справу стосовно гравців до своєї професії.

"Та просто це видно, як наші гравці ставляться до своєї професії. Ось ці всі історії, які відбуваються на відпочинку. У ресторанах та інших місцях. Хлопці не думають, що їх професія – це сенс життя. Ось у чому біда. Тренуються абияк, "фізику" не тримають. Зараз мене назвуть скептиком, але я кажу про сухий залишок. Наш футбол не рухається", - зазначив Орлов.

До речі, Росія не дала грошей на створення збірної Криму по футболу.