ua en ru

Відомий український письменник потребує допомоги на операцію

Відомий український письменник потребує допомоги на операцію Фото: Юрій Іздрик (vv.com.ua)

Член Асоціації українських письменників Юрій Іздрик потребує заміни кришталиків на обох очах

Відомому українському письменнику і культуролог Юрію Издрику потрібні кошти на операцію із заміни кришталиків на обох очах. Про це повідомляється на Faceboоk-сторінці мистецької ради "Діалог".

"Ми довго шукали правильну інтонацію для цього повідомлення, але зрозуміли, що варто просто про це розповісти. Наш друг, колега і гуру - Юрій Іздрик - потребує нашої з вами допомоги. Мабуть, для багатьох не секрет, що останнім часом Юрко має все більш відчутні проблеми з зором. Для того, щоб Іздрик знову міг писати, верстати, музикувати, малювати, і бачити наші з вами обличчя на його виступах, потрібна операція (заміна кришталиків на обох очах)", - йдеться в повідомленні.

Сам письменник часто жартує, що це все психосоматика, і якби світ був кращим, на нього було б приємніше дивитися.

"Але ми ж з вами знаємо, що "світ - це лише простір уможливлення". Тому давайте усі разом уможливимо нове бачення для того, хто не шкодує своєї енергії на нас", - закликали в "Діалозі".

Ми довго шукали правильну інтонацію для цього повідомлення, але зрозуміли, що варто просто про це розповісти. Наш друг ...

Опубліковано Мистецька рада "Діалог" 21 листопад 2016 р.

Загальна сума, необхідна для повної операції на обох очах - приблизно 35 тис. грн. Лікування буде проходити в Центрі відновлення зору AS в Івано-Франківську у другій половині грудня.

До речі, Вакарчук записав відео на підтримку онкохворого студента зі Львова.