ru ua

Відомий тенісист розповів, чому українцям погано живеться

Відомий тенісист розповів, чому українцям погано живеться Фото: Сергій Стаховський (facebook.com/StakoTennis)

Спортсмен звернув увагу на гострі соціальні проблеми

Відомий тенісист-професіонал Сергій Стаховський розповів про актуальні проблеми в українському суспільстві. Про це передає "24 канал".

Спортсмен зауважив, що, постійно подорожуючи закордоном, він побачив разючий контраст між життям простих людей в Україні і в Західній Європі, наприклад. Сергій поділився, що його мрією є те, щоб в Україні люди жили краще, ніж живуть зараз.

"Повертаючись сюди, бачу, які прекрасні у нас люди. Але середовище, в якому вони живуть, не дає змоги жити на повні груди", - розповів він.

Тенісист звернув увагу на те, що найбільшою проблемою України є те, що "кілька тисяч чиновників зробили з країни свою рабиню".

"Я особисто, повертаючись додому, до Києва, завжди почуваюся комфортно. Так, є окремі нюанси, пов’язані з водінням автівки. Люди за кермом у нас поводяться агресивніше, ніж у європейських країнах. У нас багато заторів, пересуватися важкувато. А ще нині призвичаюся до нових назв вулиць. Після тривалих роз’їздів зараз почуваюся у власному місті немов турист. Але звикну", - розповів він.

Нагадаємо, що скандальний український журналіст перекупив учасників мітингів Рабіновича під Нацбанком.