ua en ru

Відомий волонтер просить українців допомогти з ремонтом в госпіталі для бійців АТО

Відомий волонтер просить українців допомогти з ремонтом в госпіталі для бійців АТО Фото: Вікно в палаті (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Наталія просить людей не залишатися байдужими

Відомий волонтер Наталія Юсупова розповіла про потреби бійців, які лежать на лікуванні у госпіталі в Києві. За словами Наталії, в палатах необхідний ремонт, так як вони знаходяться в жалюгідному стані. Також українським воїнам потрібен холодильник. Про це волонтер написала на своїй сторінці в Facebook.

"Я жебрак, тому що все сама не можу обхопити. Вікна в травмі та в Лор відділеннях поставили, спасибі велике всім хто брав участь! Вікна зробили, але в одній з палат, де лежать важкі бійці абсолютно немає ремонту, палата в жалюгідному стані. Якщо наймати будівельників (сьогодні консультувалася(тільки робота в районі 25 тис грн), то це буде коштувати дуже дорого, а якщо хтось з будівельних компаній зробить ремонт (стеля, підлога, стіни), то це буде набагато дешевше і це для наших захисників, завдяки їм ми спимо спокійно. Може різні люди зроблять хто що зможе. І ще, якщо у когось є холодильник, тільки в хорошому стані, старі у нас теж є і диван, пож поділіться з госпіталем! Люди, будь ласка, не залишайтеся байдужими, з миру по нитці і зробимо добру справу! А державі плювати, ну ви ж все знаєте", - написала вона.

altСкріншот зі сторінки facebook.com/nataliya.vetvitskaya


altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Палати бійців (.facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що у Хмельницькому офіціанти категорично відмовилися обслужити волонтера українською мовою.