ru ua

Відомий волонтер вважає, що українці стали заручниками Росії і США в конфлікті на Донбасі

Відомий волонтер вважає, що українці стали заручниками Росії і США в конфлікті на Донбасі Фото: Американський прапор (pixabay.com/ru/users/dbronk)

За словами волонтера, війну можна зупинити не силовим способом

Волонтер Олексій Мочанов розповів, що війна на Донбасі використовується Росією і США в рамках своєї боротьби. Про це він повідомив в ефірі телеканалу NewsOne.

"Розумію, як вибухне інтернет та криками, але нам потрібно визначитися для себе, що відбувається на Донбасі. Якщо війна України з Росією, то чому ми її не оголошуємо? Громадянська війна? Тоді хто є сторонами конфлікту? Мені здається, що у нас йде війна американців і росіян, і сюди приплітають величезна кількість об'єктивних і суб'єктивних причин і обставин", - сказав він.

"Якщо це війна Росії і Америки з використанням нашого ресурсу, в рамках "мінського", "будапештського", "гаазького", "паризького" форматів обов'язково повинні бути присутніми США", - заявив Мочанов.

Волонтер вважає, що силове рішення війни на Донбасі неможливе.

alt

Фото: Олексій Мочанов (gordonua.com)

"Щоб закінчити війну, нам потрібно залучити до мирного плану всі сторони конфлікту. І Росію, причому не кума Путіна, а серйозних політиків і дипломатів. Американців, українську сторону, європейців. Жодна із сторін не може вирішити цей конфлікт силою в свою користь. Якщо ми не придумаємо, як з нього виплутатися, то він буде продовжуватися", - підсумував Мочанов.

До речі, в Україні вийде фільм про захисників блокпоста під Дебальцеве.