"З помилками, з матом, ляпами": Відомий журналіст пояснив, чому в українців вийде побудувати успішну країну

Відомий журналіст пояснив, чому в українців вийде побудувати успішну країну
Фото: Українці (РБК-Україна)

За словами журналіста, ми "стрибнули у прірву і відскочили від дна"

Нинішньому поколінню українців поки виходить створювати повністю нову країну. Про це написав відомий український журналіст і блогер Віктор Трегубов на сайті  "Петр и Мазепа".

"Те, чого вже вдалося досягти, - неймовірно, і порушує всі закони прагматичного бачення світу. Ми стрибнули у прірву і відскочили від дна. Тепер наше завдання - так швидко махати руками, щоб вилетіти з неї. І ви будете сміятися, але поки у нас виходить", - зазначив він.

На його думку, "нинішні часи крутіше всіх тих, якими у нас прийнято було захоплюватися".

"Наші "Треті Визвольні Змагання" більші, могутніші, масштабніші, чарівніші, ніж були перші і другі. На кону набагато більше. Ми вже не збираємо ополчення, не партизаним, не гасаємо по посольствам з вимогою визнати нашу країну до вівторка, а то в четвер у Києві знову влада зміниться. Ми воюємо. Ми будуємо країну", - сказав Трегубов.

"Хреново будуємо. Повільно, з помилками, з матом, ляпами, перекурами і множинними Майданами. Як і слід було очікувати від людей з нульовим досвідом у будівництві нормальних країн. Але краще, ніж ті, хто були до нас. Краще, ніж більшість із тих, хто зображений на наших грошах і героїзований в наших підручниках. Вони всі перестрашені. З різним ступенем проявленого в процесі героїзму, але перестрашені. Ми - поки ні", - резюмував він.

Раніше журналіст озвучив головну проблему українців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся