ru ua

Відомий журналіст розповів, чи зможе Україна повернути назад окупований Донбас

Відомий журналіст розповів, чи зможе Україна повернути назад окупований Донбас Фото: Донбас (facebook.com/peopleinneed)

"Донбас і Крим — це Україна"

Український журналіст Роман Цимбалюк розповів, чи зможе наша країна повернути окуповані території Донбасу. На його думку, все залежить від рішення Росії. Про це він повідомив в інтерв'ю "Фактам".

"У мене немає хорошої відповіді на це питання. Не знаю, як ви вважаєте, але я, проживши тут багато років і прекрасно усвідомлюючи всю міру недалекоглядність української влади та еліт, чітко розумію, що ключі від війни і світу знаходяться в Москві. Поки велич росіян підживлюється війною, ніяких передумов до зміни ситуації немає. Хто б що ні говорив, а відновлення територіальної цілісності України можливе виключно військовим шляхом. Підкреслю, що не закликаю до проведення військової операції зі всіма витікаючими наслідками, ризиками і жертвами з боку військових і цивільного населення", - розповів Цимбалюк.

За його словами не можна жителів своєї країни називати "ватниками", або "донецькими".

"Основна ж більшість стали заручниками. Держава Україна не зміг їх захистити від "російського ведмедя". Я скрізь і всім кажу, що Донбас і Крим — це Україна. І, більше того, ніколи не використовую слова "ватники" або, наприклад, "донецькі". Не можна частина жителів своєї країни так називати. Донецьк, Луганськ — це українські міста, які потрапили в біду. І більшість донеччан і луганчан, хто б що ні говорив, точно такі ж, як і ми. Їх хвилює те ж, що і нас. І вони хочуть жити в Україні", - резюмував Цимбалюк.

Як раніше писав Styler, журналіст розповів, як повернути симпатії жителів Донбасу після деокупації.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією (video.rbc.ua)