ua en ru

Відомий журналіст різко висловився про медреформу

Відомий журналіст різко висловився про медреформу Фото: Журналіст розповів про умови в лікарнях (РБК-Україна)

У мережі активно обговорюють можливість зміни нинішнього стану медицини в Україні

Депутати не підуть лікуватися у звичайні лікарні, як прості люди, а поїдуть за кордон, адже в українських медучрежденях просто жахливі умови. Саме тому вони виступили проти медреформи. Про це заявив журналіст Денис Казанський своїй сторінці Facebook.

"Тільки безжальні покидьки можуть бажати збереження нинішнього становища в українській медицині. Причому, важливо розуміти, що ні Шурма, ні Мусій, ні Тимошенко з Ляшко ніколи в звичайну лікарню не підуть. Їх не покладуть на обісцяний матрац біля іржавої, що протікає батареї. Вони виступають за те, щоб страждали інші люди, а самі при нагоді поїдуть лікуватися за кордон, тому що прекрасно знають ціну українським лікарням", - зазначив він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/den.kazansky

"Нещодавно тут постили всякі страшні історії про лікарні під тегом "вимагаю медреформу". Жахів там було опубліковано предостатньо. У мене не знайшлося такої історії, тому що я просто тупо боюся підходити до наших лікарнях. Останній раз був у поліклініці ще в Донецьку, вимушено, так як необхідно було зробити флюрографії в пологовий будинок. Потім довго мився в душі", - написав журналіст.

"Українські лікарні - це пекло, цвіль і вонища. Гірше, ніж є зараз, вже нікуди", - додав Казанський.

Раніше у мережі показали жахливі фото українських лікарень.