ru ua

У Харкові знову набирають школярів на спецкурси "Кадети поліції"

У Харкові знову набирають школярів на спецкурси "Кадети поліції" Фото: Випускник першого набору "Кадетів поліції" (kharkivoda.gov.ua)

До участі в освітній програмі запрошено дітей у віці від 9 до 18 років

У Харкові в жовтні стартує другий освітній проект з основ роботи правоохоронних органів "Кадети поліції". До участі в ньому запрошені хлопці у віці від 9 до 18 років, повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

"Для участі в програмі ...необхідно мати письмовий дозвіл батьків або опікунів кадета, довідка про гарному стані здоров'я від лікаря і відсутність заборони на виконання фізичних вправ", – йдеться в оголошенні.

Планується сформувати дві вікові групи кадетів: від 9 до 13 років — молодші кадети поліції, від 14 до 18 років — старші кадети.

На заняттях діти зможуть на практиці дізнатися, як працюють поліцейські патрулі, ніж обладнаний автомобіль, якими спецзасобами користуються патрульні.

Курсантам обіцяють видати спеціальну форму, однак безкоштовною вона буде тільки для дітей внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених сімей, сімей загиблих працівників правоохоронних органів та інших соціально незахищених верств населення.

А тим часом у Києві на дитячому майданчику затримали педофіла, прикидывающегося фокусником.