ua en ru

"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві

"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві Фото: Батиєва гора (facebook.com/oxana.moyseenko)

Гора завалена сміттям та відходами

У мережі показали, в якому стані знаходиться Батиєва гора в Києві у квітні 2018 року. Знімки опублікувала на своїй сторінці в Facebook Оксана Мойсеєнко.

"Це Київ... Батиєва гора ...Вул.Івана Неходи і Краснодонська... На першому фото люди, які робили ремонт, винесли сміття в мішках до сміттєвих контейнерів ... На всіх інших фото-то "собаки на**алі" .... Я не знаю, як боротися з тим бидлом, яке за**раєт Київ. Але, можливо, ми разом щось придумаємо???" - написала Оксана і опублікувала фото.

"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в Києві"Як боротися": в мережі показали плачевний стан Батиєвої гори в КиєвіФото: Батиєва гора в Києві (facebook.com/oxana.moyseenko)

Нагадаємо, що в Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео).