ru ua

"Як щурів розстріляли": вдова російського найманця розповіла подробиці розгрому сил РФ

"Як щурів розстріляли": вдова російського найманця розповіла подробиці розгрому сил РФ Фото: Вибух у Сирії (rfsmediaoffice.com)

Її чоловік спочатку поїхав воювати на Донбас на боці бойовиків, а потім у Сирію

9 лютого в мережі з'явилася інформація про масштабні втрати в рядах российких найманців, які воюють в Сирії. Повідомлялося, що колона російських найманців ПВК "Вагнер" була розгромлена артилерією США. Число жертв точно невідомо – від 200 до 400 найманців. видання Znak.com взяла інтерв'ю у вдови одного з загиблих в Сирії росіян.

"Ввечері знову отаману передзвонила. Він попросив — не "кипишите", мовляв, нічого толком поки не відомо. Я почала дізнаватися по тілах. Попросила, щоб замовили попа, відспівати по-людськи, коли їх доставлять. Отаман тоді сказав, що доставити їх повинні у вівторок і офіційно зателефонувати з Ростова. Так це насправді чи як, я не знаю. У козаків поки йде вся інформація з Донбасу (плаче). Не знаю, як це у них там все пов'язано. Я поки намагаюся не вірити в усе це, не готуюся до похорону", - каже жінка.

Вона розповіла, що її чоловік спочатку поїхав воювати на Донбас на боці бойовиків самопроголошених республік, а потім вирішив вирушити в Сирію.

"Їх просто як собак там розстріляли, як піддослідних щурів. Хлопці навіть не знають, що їх там бачать. Як кролики вони там, і не можуть нікуди сховатися", - додала вона.

Нагадаємо, що Туреччина назвала число ліквідованих бойовиків в ході військової операції в Сирії.