ru ua

"Як же огидно": Вишинського нагородили престижною журналістською премією в РФ

"Як же огидно": Вишинського нагородили престижною журналістською премією в РФ Фото: Кирило Вишинський (УНІАН)

Підозрюваний у державній зраді отримав нагороду імені Анни Політковської

Підозрюваний в Україні державній зраді головний редактор "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський отримав в Росії журналістську нагороду імені Анни Політковської. Про це повідомив журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook.

"Кирило Вишинський отримав премію Спілки журналістів Росії імені Ганни Політковської. Я хоч і пам'ятаю, що пару років тому премію "Просвітитель" отримав "Рен-ТВ" за фільм про плоскої Землі, але все ще підскакую на стільці від таких новин", - сказав він.

У зв'язку з цим Бабченко зізнався, що йому "огидно" від того, що відбувається.

"Споганять все, тва*і. Як же огидно", - підкреслив він.

"Як же огидно": Вишинського нагородили престижною журналістською премією в РФ

Фото: скріншот поста (facebook.com/babchenkoa)

Підкреслимо, що Кирила Вишинського затримали в Києві 15 травня після обшуків в офісі "РИА Новости Украина". Після обшуків в СБУ уточнили, що чоловік підозрюється у державній зраді. Зокрема, йому інкримінують зв'язки з Росією в питанні анексії Криму, а також підтримки самопроголошених "республік" на Донбасі.

До речі, сторона звинувачення клопоче про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою керівникові "РИА Новости-Украина" Кирилу Вишинському на 60 діб без визначення застави.

Як повідомлялося раніше, Херсонський апеляційний суд 6 серпня залишив під арештом керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського