Який ти танк?: Укроборонпром до дня захисника України запустив забавний тест

Фото: Тест до Дня захисника України "Який ти танк" (ukrainiantanks.com)
Фото: Тест до Дня захисника України "Який ти танк" (ukrainiantanks.com)

Державний концерн "УкрОборонПром" запустив іронічний тест "Який ти танк" до Дня захисника України

Який український танк найбільше підходить вашому характеру, - такий кумедний тест запустили до Дня захисника нашої держави.

Потужний, швидкий або надміцний, - так, на думку концерну, можна охарактеризувати українські танки. Саме вони стали символом перемоги та могутності захисників України.

"Чи відповідають ці ознаки вашому характеру", - пишеться на сайті Укроборонпром.

Пройти тест з 7 питань можна за посиланням. Ймовірно, найбільше тест сподобається саме чоловічому населенню України. Однак, веселощів заради, пройти його можуть і жінки.

Кілька цікавих запитань, наприклад, чи готові ви до бою в умовах екстремальної спеки, - оформлені в лаконічному і ненав'язливому стилі. Кожна з відповідей проілюстрована.

Питання з тесту "Який ти танк"

Фото: Питання з тесту "Який ти танк" до Дня захисника України (ukrainiantanks.com)

У підсумку ви отримаєте танк, якому відповідає ваш характер. Під типом танка буде його опис. Це дозволить ознайомитися з його особливостями, якщо ви про них ще не знали.

Результат тесту "Який ти танк"

Фото: Результат тесту "Який ти танк" (ukrainiantanks.com)

"Відповівши на декілька цікавих питань, ви дізнаєтесь, який український танк відповідає вашому характеру, та з якою бойовою машиною вам будуть не страшні підступні вороги і міни на шляху до перемоги", - пишуть на сайті державного концерну "УкрОборонПром".

Нагадаємо, 14 жовтня наша країна буде відзначати загальнонаціональне свято - День захисника України.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся