ua en ru

У Карпатах знайшли киянина, який зник чотири дні тому

У Карпатах знайшли киянина, який зник чотири дні тому Фото: Хатина в Карпатах (twitter.com Ukraine)

Рятувальники обшукали три вершини

У Карпатах рятувальники МНС змогли відшукати 27-річного киянина Костянтина Зінченко, який 7 березня зник під час спуску з гори Піп Іван. Про це повідомляє "Новий Час" з посиланням на друзів молодої людини.

7 березня на горі Піп Іван перебувала туристична група з чотирьох чоловік – один громадянин України, киянин Костянтин Зінченко і три громадянина Республіки Білорусь.

Вранці туристи вирушили за маршрутом в напрямку гори Говерла, але пізніше вони розділилися, білоруси пішли по наміченому шляху, а Зінченко змінив маршрут і пішов у сторони гори Вухатий Камінь поблизу села Дземброня Верховинського району Івано-Франківської області.

Телефонний зв'язок із Зінченком пропав, і друзі виявили, що додому в обумовлений час він не повернувся. Після цілого дня очікування, туристи звернулися за допомогою до рятувальників та 10 березня було сформовано 4 пошукових групи, які обстежили території в районі гір Вухатий Камінь, Смотрич і Піп Іван.

Крім того, рятувальники оглянули полонини Чуфрова, Смотрич і Погорілець. Для пошуку зниклого туриста привернули три одиниці техніки та 17 рятувальників.

Як повідомила прес-служба МНС Івано-Франківської області, Костянтина Зінченко знайшли в районі полонини Шешорской. Киянин заблукав у горах і вирішив сховатися в хатині, яка спеціально передбачена для туристів. Там він провів кілька днів, поки його не виявили рятувальники.

Стан Костянтина Зінченко задовільний.

Киянин не єдиний, хто заблукав у горах на цих вихідних.

10 березня в 17.43 в Службу порятунку Івано-Франківської адміністрації надійшло повідомлення про те, що на горі Говерла, поблизу селища Ворохта заблукали 11 туристів зі Львова. Пізніше до львівської групи приєднався житель міста Нововолинськ Волинської області, який здійснював самостійне сходження на Говерлу.

У суботу ввечері, 10 березня всіх туристів рятувальники знайшли і доставили на спортивну базу. Стан здоров'я у них задовільний.

До речі, синоптики попереджають про лавинної небезпеки в Карпатах.

Пропонуємо переглянути Топ-5 найбільш руйнівних снігопадів.

video.rbc.ua