"Стосується всіх": Супрун розповіла, як правильно мити руки

Неділя 06 травня 2018 11:37
"Стосується всіх": Супрун розповіла, як правильно мити руки
Фото: миття рук (freepik.com)

Немиті руки можуть стати причиною занесення інфекції

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, як миття рук "рятує життя". Про це чиновниця розповіла на своїй сторінці в Facebook.

"Зв'язок між миттям рук і поширенням інфекційних захворювань було встановлено лише два століття тому. Тим не менш, сьогодні використання мила для підтримки гігієни є звичайною річчю для більшості сімей. З дитинства ми знаємо, що такі прості речі рятують життя. Однак часто забуваємо про них", - сказала вона.

"Стосується всіх": Супрун розповіла, як правильно мити руки

Фото: скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

За словами Супрун, не дивлячись на те, що ця ситуація стосується всіх людей без винятку, особливо сильно на неї варто звернути увагу працівникам медицини.

"Не дивлячись на доступність сучасних методів дезінфекції, ризики отримання інфекції під час перебування в медичному закладі залишається досить високим. Найбільш поширеними є інфекції сечовивідних шляхів та післяопераційних ран, пневмонія q інфекція кровотоку, які можуть передаватися через дотик медичних працівників до пацієнтів", - підкреслила вона.

"Стосується всіх": Супрун розповіла, як правильно мити руки

Фото: правильне миття рук (facebook.com/ulanasuprun)

Більш того, Супрун розповіла, скільки чоловік зі 100 заражаються інфекціями саме завдяки немитим рукам.

"З кожних 100 госпіталізованих пацієнтів, щонайменше, 7 в розвинених країнах і 10 в таких, що розвиваються, отримують інфекцію саме шляхом немитих рук", - підкреслила вона.

До речі, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала черговий міф. Тепер – про хрускіт пальцями. Так, вона розповіла теорію, яка пов'язана з хрускотом пальців. За її словами, пальці можуть хрустіти через лопанання пухирців газу, які утворюються в синовіальній рідині.

Хайп-таксі #20: скільки грошей потрібно на відпустку (video.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся